Program partnerski

 Dzięki naszemu programowi partnerskiemu możesz zarobić polecając nasze usługi pozycjonowania lub nawet płacić taniej za pozycjonowanie jeśli jesteś naszym klientem.

Przykładowo płacisz za pozycjonowanie 5000 PLN, polecając klienta z tym samym budżetem 5000 PLN będziesz mógł odliczyć 11% kwoty poleconego od swojej faktury czyli 550. Od 6 klientów to już 15%. Przy poleceniu 7 takich klientów to my będziemy płacić Tobie (750 x 7 – 5000 = 250) i pozycjonować Twoją stronę. Zawsze możemy zwiększyć ilość fraz lub zwiększyć ilość przeprowadzanych prac nad obecnie dobranymi słowami kluczowymi. Możesz skonsultować z nami wszystkie rozwiązania i wybrać najlepsze, które Ci pasuje.

Prowizja będzie przyznawana tak długo jak długo jest podpisany kontrakt między Hack Ltd a poleconym przez Ciebie klientem.

Myślimy, że to bardzo wartościowy dodatkowy plus, który może zaważyć o wyborze agencji SEO do pozycjonowania Twojej strony.

Zapraszamy do programu partnerskiego, jednak chcielibyśmy być polecani gdy masz do tego podstawy, jesteś zadowolony z naszych usług pozycjonowania i widzisz na koncie bankowym, że nasze działania są efektywne.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt.